Молодший син Януковича любив дорогі авто та тричі був нардепом. Біографія

Дата публікації
Перегляди
51к
Молодший син Януковича любив дорогі авто та тричі був нардепом. Біографія

Офіційно загибель Віктора Януковича не підтверджено / УНІАН

Офіційні джерела досі не підтвердили загибель Януковича-молодшого.

20 березня у Росії на озері Байкал ймовірно загинув Віктор Янукович, син екс-президента України.

Така інформація поширилася мережею у неділю, 22 березня. Пізніше її підтвердив екс-регіонал, нардеп "Опозиційного блоку" Нестор Шуфрич, який на сторінці своєї прес-служби у Facebook висловив співчуття рідним загиблого. Офіційні джерела на часі не підтверджують загибель Януковича-молодшого.

Низка українських та російських ЗМІ, посилаючись на свої джерела в оточенні колишнього президента, повідомила, що син Януковича провалився під кригу на Байкалі, перебуваючи за кермом автомобіля Volkswagen. В авто також було п'ять пасажирів, яким вдалося врятуватися.

В МНС РФ не підтвердили те, що під час інциденту загинув Віктор Янукович-молодший. У коментарі ВВС Україна керівник прес-служби МНС по Іркутській області Андрій Шутов назвав ім'я загиблого - Віктор Давидов. Однак відомо, що Давидова - прізвище бабусі Віктора, матері дружини екс-президента, Людмили Янукович.

Віктор Вікторович Янукович - молодший син екс-президента Віктора Януковича. Він народився 16 липня 1981 року в Єнакієвому.

Янукович-молодший навчався в Донецькому національному університеті, де отримав кваліфікацію магістра з економіки підприємства. Займатися громадською діяльністю почав ще студентом: з червня 2002 року був віце-президентом Донецької обласної громадської організації "Регіональний центр "Сприяння". Після цього займав керівні посади у ТОВ "СК", ТОВ "БК-Інжиніринг".

Проте свою кар'єру Віктор Янукович вирішив будувати у політиці, де у нього були хороші шанси завдяки батьку.

З 2006 року тричі обирався народним депутатом - від "Партії регіонів". За часи депутатства Янукович-молодший відзначився проектом SMS-референдуму "За російську мову". Окрім російської мови, він також виступав за політику державного протекціонізму кіно та розвиток IT-галузі в Україні.

Віктор Янукович-молодший захоплювався автомобілями, у ЗМІ часто з'являлися новини про його любов до дорогих авто. Він займався автокросом і кільцевими гонками, мав звання майстер спорту в категорії Автомобільний спорт, двічі був володарем кубку України з трофі-рейдів.

Мав дружину Ольгу, з якою познайомився в автосалоні у 2008 році. Приводом для знайомства став взаємний інтерес до автомобілів. 31 січня 2010 року у них народився син Ілля.

Після втечі з України його батька Янукович-молодший і сам залишив країну. А 5 березня 2014 Рада Європейського союзу ухвалила рішення про блокування коштів екс-президента Віктора Януковича та низки осіб з числа колишніх урядовців та його наближених, які підозрюються в незаконному використанні бюджетних коштів. У списку було й ім'я Віктора Януковича-молодшого.

До сьогодні офіційних даних про місцеперебування молодшого сина Януковича не надходило.