"Москаль, на Украину шуток не скаль". Порошенко під час виступу звернувся до РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава держави наголосив, що Україна здатна себе захистити. 

Президент України Петро Порошенко під час свого виступу на військовому параді до 25-ї річниці Незалежності України.

Глава держави заявив, що внаслідок бойових дій Україна втратила 2504 військових, однак ворогу не вдалося реалізувати жодної стратегічної задачі.

Також Порошенко наголосив, що Україна здатна себе захистити, але їй потрібна міжнародна підтримка.

"Адже наш ворог - країна, військовий бюджет  якої в десятки разів перевищує український. Але українці серйозно готові і далі боротися за свою незалежність. Головний  наш гарант – це ЗСУ. І це куди серйозніше за Будапештський меморандум", - заявив він. 

Також Порошенко під час виступу звернувся до російського агресора.

"Агресору краще згадати пораду російського поета Володимира Маяковського: "Товарищ москаль, на Украину шуток не скаль", - додав він.

Як повідомлялося раніше, сьогодні, 24 серпня, у центрі Києва відбувся парад до 25-ї річниці Незалежності. Його називають наймасштабнішим дійством за всі роки незалежності. Понад 200 одиниць техніки і майже чотири тисячі військовослужбовців - зокрема, демобілізовані бійці АТО. Після параду опівдні, Хрещатиком та Майданом пройде Шестя нескорених, у якому візьмуть участь ветерани АТО, волонтери, лікарі, капелани та родичі загиблих героїв.Відео На головну вулицю столиці вносять бойові прапори для вручення військовим частинам

Залиште свій коментар

Вибір редакції