Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Москаль показав скандальний лист посольства у Словаччині, який "прикривав" контрабанду сигарет

За його словами, МЗС ніяк не могло знайти цей документ.

Очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль оприлюднив на своєму сайті лист Посольства України в Словаччині, на підставі якого в Угорщину намагалися завезти партію нелегальних сигарет.

"Оскільки Міністерство закордонних справ України навіть через три дні після затримання "дипломатичної контрабанди" ніяк не може знайти листа Посольства України в Словаччині, на підставі якого в Угорщину намагалися завезти крупну партію нелегальних сигарет, оприлюднюю цей документ для громадськості", - заявив він.

"Як видно, лист написаний українською та словацькою мовами на офіційному бланку Посольства України в Словацькій Республіці з вихідними даними: № 6139/24-612-920 від 19.05.2016 р.," - зазначив глава Закарпаття, додавши, що також на листі є гербова печать і підпис 1-го секретаря Посольства України пані Оксани Ліщишин, чий чоловік збирався вивезти з Україну контрабанду у посольському авто.

контрабандний лист посольства
Офіційний сайт Геннадія Москаля
Лист на офіційному бланку Посольства України в Словацькій Республіці

Адресат листа такий: "Всім кого це стосується, митним та прикордонним органам". І текст: "Цим підтверджується, що 21.05 – 24.05 2016 року на дипломатичній машині Volkswagentransporter EE 24 158 перевозиться дипломатичний вантаж. Відповідно до Віденської конвенції він не підлягає контролю".

Москаль звернувся до Верховної Ради із закликом повернути кримінальну відповідальність за контрабанду підакцизних товарів, так, як це є в Євросоюзі.

"Адмінпротоколами й символічними штрафами побороти контрабанду, яку возять як прості громадяни, так і панство з дипломатичними паспортами, нереально", - наголосив він.

Нагадаємо, 21 травня водій мікроавтобуса "Фольксваген-Транспортер" із дипломатичними номерами (автомобіль належить Посольству України в Словаччині), мешканець Києва Сергій Ліщишин, котрий є чоловіком першого секретаря посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин, намагався вивезти як дипломатичний вантаж понад п'ять із половиною тисяч блоків сигарет

Очільник Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін пообіцяв швидкі висновки щодо скандалу з приводу контрабанди партії сигарет

Залиште свій коментар

Вибір редакції