Москаль пояснив появу на Закарпатті вулиці Леннона провиною перед Beatles і бажанням провчити вуйка

Голова регіону пригадав свою роботу на дискотеках.

Голова закарпатського села Калини відмовився перейменовувати вулицю Леніна.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Він зазначив, що рішення з перейменування вулиці з Леніна на Леннона викликало резонанс, хоча більшість не звернула уваги на зміну назв в інших населених пунктах у рамках процесу декомунізації.

"Сільський голова с.Калини категорично відмовився перейменовувати вулицю Леніна, тому я хотів поставити цього "вуйка" на місце. По-третє, стара й нова назви співзвучні, значить, людям легше буде звикнути", - повідомив Москаль.

Голова Закарпаття також пригадав, що у 1970-ті роки працював міліцейським опером у Чернівцях, через що часто розганяв молодь після дискотек.

"Довелося мені поганяти тоді бітломанів по всіх чернівецьких околицях, тому я відчував перед цією групою якусь вину. Теперішнє перейменування Леніна на Леннона – моральна компенсація "Бітлз" за моє тодішнє міліцейське рвіння. Яке може стати хорошим приводом запросити на Закарпаття Пола Маккартні. А що – тут "бітлів" люблять не менше, ніж по всьому світу! А щодо Леніна, то він свою всенародну любов уже пережив. Так що прости, Вовочка, і прощай", - написав Геннадій Москаль.

Зі складнощами триває процес перейменування вулиць у Херсоні та Маріуполі. Так, депутати відмовились змінити назви вулиць на честь героїв війни на Донбасі, пояснивши необхідністю обговорення із громадою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: