Москаль заборонив чиновникам Луганщини їздити на окуповану частину Донбасу

Дата публікації
Москаль заборонив чиновникам Луганщини їздити на окуповану частину Донбасу

Thumbnail for "москаль_2"

Глава Луганської ОДА ухвалив рішення про заборону через загострення бойової обстановки у зоні АТО.

З 20 січня 2015 року високопосадовцям Луганської області заборонено їздити на контрольовану бойовиками "ЛНР" та "ДНР" територію.

Про це повідомили у прес-службі глави місцевої ОДА Геннадія Москаля, оприлюднивши розпорядження, яке підписане очільником відомства.

Як ідеться у документі, відсьогодні заступники голови обласної держадміністрації, керівники і заступники керівників структурних підрозділів ОДА, апарату облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, а також співробітники органів виконавчої влади, які мають допуск та дозвіл до роботи з документами, що складають державну таємницю, не мають права знаходитись на окупованому Донбасі.

moskal.in.ua

Москаль також зазначив, що таке рішення було прийнято у зв'язку із загостренням бойової обстановки, зростанням терористичної активності бойовиків, чисельними фактами взяття заручників та з метою запобігання протиправним діям стосовно співробітників органів виконавчої влади.

Нагадаємо, раніше Геннадій Москаль і нардеп Матіос потрапили під обстріл "Градами" у напівзруйнованій бойовиками Трьохізбенці.

Наступна публікація