Московських брехунів чує весь світ: Геращенко прокоментувала заяву Росії на суді в ООН

Дата публікації
Московських брехунів чує весь світ: Геращенко прокоментувала заяву Росії на суді в ООН

ТСН.ua

За словами політика, виступ Росії важливий для "розвінчування кожного слова брехні".

Перший заступник голови Верховної Ради і представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко назвала російську делегацію в ООН брехунами.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Отже, в міжнародному суді ООН в Гаазі росіяни заявили, що зброя лежала в шахтах. Згідно цієі логіки, там лежав і "Бук", з якого збили малазійський Боїнг... в шахтах лежали новітні гради, Буратіно і інша смертоносна зброя, тому в шахти не пускають місію СММ ОБСЄ. Друзі, слухаємо трансляцію , конспектуємо, це важливо для розвінчування кожного слова російськоі брехні. І як важливо, що цю брехню, яку сміють озвучувати московські брехуни тепер в суді, чує весь світ", – написала Геращенко.

Нагадаємо, напередодні 6 березня, у Гаазі Міжнародний суд ООН почав розглядати позов України проти Росії. Україна звинувачує Росію у порушенні конвенцій ООН з протидії фінансуванню тероризму та з ліквідації усіх форм расової дискримінації. Слухання у Гаазі триватимуть чотири дні.

Російську делегацію із 40 осіб представляє директор правового департаменту Міністерства закордонних справ РФ Роман Колодкін. Українську делегацію очолює заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

Російська сторона в другий день слухань, 7 березня, у рамках позову України проти РФ в Міжнародному суді ООН у Гаазі обґрунтовує свою правову позицію на твердженні, що "бойовики на Донбасі самі знайшли зброю — радянську або залишену українською армією". Про це заявив один із представників РФ у процесі, глава департаменту з питань нових викликів та загроз Ілля Рогачов.

Також Рогачов не став коментувати докази, надані українською стороною, щодо використання бойовиками на Донбасі новітньої зброї, яка є на озброєнні лише російської армії.

Міжнародний суд ООН в Гаазі провів перші слухання за позовом Києва проти Москви

Міжнародний суд ООН в Гаазі провів перші слухання за позовом Києва проти Москви

Наступна публікація