Московський суд знову відмовився розглядати позов фонду Навального до генпрокурора Чайки

Випадок став третьою спробою Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального звернутися до суду з позовом до генпрокурора РФ Юрія Чайки.

Суд у Москві відмовився прийняти до розгляду позов про захист честі та гідності від Фонду боротьби з корупцією до генпрокурору РФ Юрію Чайці.

Випадок став третьою спробою Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального звернутися до суду з позовом про захист честі і гідності до генпрокурору РФ Юрію Чайці.

Раніше позовну заяву було повернуто Тверським судом у зв'язку з тим, що воно не відповідало нормам Цивільно-процесуального кодексу РФ. Перш представники ФБК подавали позов до Тверського суду Москви 15 грудня, а 4 грудня - в Пресненський суд Москви 1 грудня Фонд боротьби з корупцією опублікував підсумки власного розслідування, в якому стверджувалося, що родичі генпрокурора Юрія Чайки займаються незаконною діяльністю.

В ньому також говорилося, що екс-дружина заступника Чайки Лопатіна вела спільний бізнес з дружинами членів банди на Кубані, причетних до масового вбивства людей. Генпрокурор Росії назвав викладені в розслідуванні відомості "помилковими і замовними".

Нагадаємо, що екс-дружина скандального генпрокурора РФ подала до суду на Навального та Google.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: