Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Москва розповіла про очікування від зустрічі Росія-НАТО

Кремль чекає від НАТО серйозної розмови.

Постпред РФ при НАТО Олександр Грушко підтвердив проведення 13 липня засідання ради між Росією і альянсом.

Про це пише російський "Інтерфакс".

"Розраховуємо на відверту і серйозну розмова, перш за все з питань, пов'язаних з підвищеною натовською активністю вздовж російських кордонів і її впливу на стабільність і безпеку в Європі в цілому та окремих її регіонах", — заявив дипломат.

Основна увага на майбутньому засіданні, за словами Грушко, буде приділено стану воєнної безпеки в світлі рішень, які готуються до саміту НАТО, який відбудеться 8-9 липня у Варшаві.

Постпред також зазначив, що Москва розраховує продовжити розпочатий на попередній зустрічі обмін думками щодо ситуації в Україні і в Афганістані.

Раніше Столтенберг заявив, що на саміті у Варшаві Україні нададуть політичну і практичну допомогу. Крім того, генсек констатував численні порушення режиму припинення вогню на Донбасі і повідомив, що в черговий раз пролунає заклик дотримуватися режиму тиші та надати спостерігачам можливість працювати на сході України.

Нагадаємо, Петро Порошенко анонсував, що Україна та НАТО узгодять комплексний пакет допомоги від НАТО на Варшавському саміті НАТО. За його словами, цей документ спрямований на зміцнення оборони України за допомогою більш потужних структур безпеки.

Раніше генеральний секретар організації Йенс Столтенберг заявив, що на саміті НАТО у Варшаві будуть прийняті переломні рішення у питанні присутності сил Північноатлантичного альянсу в Східній Європі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції