Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мова, війна, тарифи: у Зеленського окреслили перші напрямки роботи майбутнього президента

Кардинальних змін від самого початку каденції чекати не варто.

В Україні існуватиме тільки одна державна мова – українська, і її розвитком опікуватиметься новообраний президент. Про це заявив член команди Володимира Зеленського Дмитро Разумков, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він також нагадав виборцям про те, що зниження тарифів та притягнення до відповідальності корумпованих високопосадовців не входить до компетенції глави держави, але президент цікавитиметься тим, наскільки тарифи обґрунтовані, а також забезпечуватиме умови для якісної роботи правоохоронних органів та судів.

Щодо війни на Донбасі, то представник команди Зеленського визнав, що її неможливо закінчити "прямо зараз". Почути ж, що думає з актуальних питань сам переможець перегонів, можна буде вже скоро – у штабі пообіцяли велику прес-конференцію Зеленського одразу після оголошення офіційних результатів виборів.

ВідеоРозвиток та підтримка української мови – один із головних напрямків діяльності нового президента

Про це сьогодні заявив член команди Володимира Зеленського Дмитро Разумков. В інтерв'ю "Українській правді" він також нагадав виборцям, що зниженя тарифів та притягнення до відповідальності корумпованих високопосадовців -  не входить до компетенції президента. Але він цікавитиметься, наскільки обґрунтовані тарифи.

Розвиток та підтримка української мови – один із головних напрямків діяльності нового президента

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

головні цифри виборів, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції