Мова й марихуана – не на часі. Зеленський розповів про свою ідеологію та пріоритети для держави

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Два основні питання для президента – завершення війни та розвиток економіки.

Президент Володимир Зеленський вважає, що найголовнішими пріоритетами для держави України нині є завершення війни на Донбасі та зростання економіки країни.

Про це Зеленський розповів під час пресмарафону, що триває протягом 10 жовтня.

"Моя ідеологія досить проста – завершити війну й підняти економіку, повернути сюди людей. Моя ідеологія одна - всі люди, всі напрямки, всі законопроєкти, все, що відбувається в нашій країні, що може розколювати країну, ми повинні реагувати на це і змінювати. Ось і все", - сказав Зеленський.

Президент нагадав, що конфлікт на Донбасі розпочався з мовного питання.

"Навіщо ви зараз в нашій країні, яку ми хочемо об'єднати, піднімаємо за цим столом, за яким, образно, немає що їсти, тут стоять люди і їдуть в іншу країну, у нас триває війна. Різними мовами люди сидять в окопах. Навіщо ми піднімаємо зараз це питання? Я думаю, що немає в Україні тієї чи іншої сторони. Ми повинні всіх слухати, повинні якось об'єднуватися. Ми дуже різні, багато релігій, багато всього. А щоб заспокоїтися, треба пріоритети змінити. Зараз пріоритет - завершити війну. Хто не хоче, вибачте, тоді інша ідеологія. Друге питання - підняти економіку. Всі хочемо? Хочемо! Не хочемо монополізації тощо, ми хочемо, щоб розвивався середній і малий бізнес. Усе інше - воно не пусте, але у країні, яка воює, воно не першочергове. Тому є люди, які розхитують човен з приводу тих чи інших питань. Я завжди їм кажу, ну, дивіться, ну-ну-ну от прям не сьогодні. От запитують, а що із законом про марихуану? Ну, хлопці, дівчата, ну я перепрошую, ну, точно не на часі. Будь-які пріоритетні питання давайте зараз вирішувати", - наголосив Зеленський.

Що розповів Зеленський на масштабному пресмарафоні, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Відео Прес-центр на фуд-корті: Зеленський готовий спілкуватися із журналістами до ночі

Зеленський спілкується вже майже 9 годин. Місце зустрічі - великий фуд-корт. Спочатку представники ЗМІ були спантеличені новим форматом спілкування і місцем проведення, а потім і відмовами в акредитації окремим журналістам. Пізніше кільком із проігнорованих запрошення таки надіслали. Загалом на захід акредитовано понад 300 журналістів. Їх поділили на групи і по черзі заводять до президента.  

Прес-центр на фуд-корті: Зеленський готовий спілкуватися із журналістами до ночі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції