Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Моє служіння не закінчується". Гройсман розповів, на чому зосередиться після прем'єрства

"Моє служіння не закінчується". Гройсман розповів, на чому зосередиться після прем'єрства

Прем'єр-міністр записав звернення до свого наступника.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман після закінчення каденції не збирається переходити до роботи у приватному секторі. Про це він розповів у відеозверненні до свого наступника.

"Моє служіння Україні не закінчується сьогодні. Я продовжу дбати про успіх нашої великої держави і братиму на себе ту роль, яка буде потрібна і необхідна, щоб допомогти Україні реалізувати повною мірою свій потенціал", - наголосив Гройсман.

Прем'єр не назвав конкретних посад чи установ, але окреслив сферу діяльності, на якій збирається зосередитись.

"І надалі лишатиметься однією з найголовніших справ мого професійного життя децентралізація. Саме ця реформа вже дала можливість змінити життя в багатьох громадах країни, але в майбутньому важливо не зупинятись, не забувати про людей, які живуть в своїх селах, селищах і містах, які хочуть мати достатні повноваження і фінансові ресурси. Ми маємо і в подальшому це забезпечити", - зазначив очільник уряду.

Відео Гройсман записав звернення до свого наступника

Нинішній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман каже, що йде з посади з чистою совістю, але на цьому служіння державі не закінчить.  

Гройсман записав звернення до свого наступника

Також Гройсман подякував всім за плідну співпрацю і допомогу у розбудові держави і зазначив, що "новий уряд прийматиме країну, яка і стабільна і розвивається".

"Вже зовсім скоро у цей кабінет зайде новий прем'єр, на плечі якого ляже величезна відповідальність вирішувати, як продовжувати будувати і розвивати країну. За своїм досвідом знаю, як це непросто. Хочу побажати своєму наступнику сили, терпіння і удачі, і головне – успіху", - звернувся до наступника прем'єр.

Як раніше повідомляли ЗМІ, президент України Володимир Зеленський, можливо, пропонуватиме парламенту на посаду прем’єр-міністра заступника голови Офісу президента Олексія Гончарука. В Офісі президента та у партії "Слуга народу" не підтверджують і не спростовують цю інформацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції