"Можливе партнерство, а не об’єднання": у "Голосі" відреагували на заяви "Слуги народу" про співпрацю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там зазначили, що більшість принципів партії "Слуга народу" збігаються з їхніми позиціями.

Заступник голови партії "Голос" Ярослав Юрчишин заявив, що з партією "Слуга народу" можливе партнерство, зокрема і коаліція, а не повноцінне об’єднання.

Про це він повідомив у коментарі "Радіо Свобода".

"Теоретично об’єднання можливе з будь-якою політичною силою, яка не є проросійською, яка готова реалізовувати програму, яка відповідає "Голосу". Тому так, справді, теоретично – цілком можливо. Практично – треба заходити в переговори, але в переговори про створення коаліції. А це відбувається тоді, коли люди віддали свій голос, проголосували на виборах і сформували новий склад ВР. До цього моменту це все залишається, справді, на теоретичному рівні. Треба зрозуміти, яка буде формуватися більшість, які завдання вона перед собою ставить, і відповідно від цього вже буде реалізація практичних кроків", - підкреслив Юрчишин.

Окрім цього, він також зазначив, що йдеться про партнерство, а не повноцінне об’єднання партій.

"Об’єднання політичних сил взагалі не передбачає українське законодавство, але формування партнерства, тобто коаліції для здійснення програм, які узгодять між собою політичні сили. Це може бути одна, дві, три, скільки завгодно, скільки забажає український народ, і скільки політичних сил для себе поставлять інтереси України понад свої партійні інтереси", - наголосив Юрчишин.

За його словами, загальні ж принципи програми партії "Слуга народу" у переважній більшості відповідають позиціям "Голосу".

Нагадаємо, 20 червня голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що допускає об'єднання політсили з партією "Голос" Святослава Вакарчука.

Відео Журналіст Сергій Рахманін приєднався до партії "Голос" Вакарчука

Короткий з'їзд партії Вакарчука "Голос" відбувся. Зібрання зробили у холі Музею історії України. Було всього 46 делегатів. З'їзд для преси транслювали на вуличному екрані. Список до Верховної Ради очолив сам Святослав Вакарчук. До першої двадцятки увійшли молоді фахівці: економісти, юристи, борці з корупцією, оборонці донецького аеропорту.

Журналіст Сергій Рахманін приєднався до партії "Голос" Вакарчука

Залиште свій коментар

Вибір редакції