Можливість дострокових виборів вплинула на створення нової партії - Лещенко

Нардеп вважає, що консолідація була неуникною. 

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко заявив, що на процес створення нової політичної сили на основі партії "ДемАльянс" вплинула, зокрема, можливість дострокових парламентських виборів.

Про це повідомляє "112 Україна".

"Що стосується партії, то звичайно, можливість дострокових виборів впливає на цей процес. Але консолідація все одно б відбувалася незалежно від того, будуть вибори чи ні. Я думаю, що ми прийшли природним шляхом до цього, тому що об'єднання, яке повинно було відбутися відразу після Майдану, було б неможливо в силу закону про вибори, який був залишений у часи Януковича і залишений, на жаль, через позицію президента Порошенка", - зазначив Лещенко перед позачерговим з'їздом "ДемАльянсу".

Нагадаємо, що в суботу, 9 липня, партія "Демократичний Альянс" зібралася на позачерговий з'їзд на НСК "Олімпійський" у Києві.  На з'їзді будуть прийняті рішення про створення платформи єднання і запуску нової політичної сили. Також буде представлений новий статут та обрано керівні органи, в тому числі співголови і склад правління нової платформи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: