Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Можливий розпуск Ради. Уранці Зеленський збирає керівництво парламенту

Нардепи вимагають ухвалення нового закону про вибори.

Перші офіційні консультації щодо можливого дострокового розпуску Верховної Ради мають відбутися у вівторок, 21 травня, о 10:00.

Листи-запрошення від президента України Володимира Зеленського надійшли керівництву Верховної Ради та керівникам парламентських фракцій. Зокрема, в листі, адресованому нардепу Олегу Ляшку, вказано, що консультації будуть проводитися відповідно до частини третьої статті 90 Конституції України. Вона передбачає, що президент має право розпустити парламент, якщо протягом 30 днів однієї чергової сесії пленарні засідання не можуть розпочатися.

«Президент Зеленський запросив мене на консультації про розпуск Ради. Конституційних підстав для розпуску Ради немає. Це чисто політичне рішення. Але ми йдемо на дострокові вибори, бо цього очікує суспільство. Однак щоб українці знову не були обмануті - треба негайно змінити виборчий закон, скасувавши мажоритарку як головне джерело політичної корупції», – зазначив Ляшко.

ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ ЗА НОВИМ ВИБОРЧИМ ЗАКОНОМ! Президент Зеленський запросив мене на консультації про розпуск Ради....

Опубліковано Олегом Ляшком Понеділок, 20 травня 2019 р.

Раніше нардеп Юлія Тимошенко дала рецепт, як Раді "піти красиво".

ВідеоЗеленський заявив про розпуск Верховної Ради восьмого скликання

Президент України Володимир Зеленський під час своєї інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради восьмого скликання.  

Зеленський заявив про розпуск Верховної Ради восьмого скликання

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції