Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Муженко розповів, коли Порошенко може його звільнити

Голова Генштабу поговорив із президентом про можливість своєї відставки.

Керівник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко обговорив із президентом України Петром Порошенком можливість своєї відставки

Про це він розповів журналістам у четвер, передає Українська правда.

ВідеоКомітет з нацбезпеки і оборони звернеться до президента з проханням звільнити Муженка

За словами Муженка, президент прийме рішення після попередніх висновків комісії Міноборони щодо вибухів на військовому арсеналі у Калинівці. Ці висновки мають бути оприлюднені 25 жовтня.

Журналісти запитали Муженка, чи відчуває він, що "Народний фронт" хоче поставити на його місце свою людину  через шквал критики на його адресу з боку представників цієї партії. Начальник Генштабу сказав, за його відчуттям, можливо, таке бажання є.

Також Віктор Муженко заявив, що не має жодних претензій до комітету Верховної Ради з нацбезпеки, який рекомендував Порошенку звільнити його.

Фотогалерея У Калинівці продовжують детонувати боєприпаси. По селах знайшли понад 430 боєприпасів, що не розірвалися (8 фото)

Нагадаємо, міністр оборони Степан Полторак і Муженко не прийшли на засідання комітету Ради з питань нацбезпеки, де мали розглядати питання вибухів у Калинівці на Вінниччині. 

26 вересня близько 22:00 стало відомо про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу м. Калинівка Вінницької області. Була проведена евакуація жителів Калинівки та населених пунктів у 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожнє, Сальник, Стрижавка). Загалом евакуювали понад 30 тисяч осіб. 

32 тисячі тонн снарядів, 800 мільйонів доларів - стільки вилетіло в повітря. І це - лише попередні офіційні цифри втрат від пожежі на військових складах у Калинівці на Вінничині. Це вже четвертий великий склад боєприпасів, що вибухає. Без жодних наслідків у Міністерстві оборони і Генеральному штабі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції