"Мужиче, яка риболовля?". Слова лікаря Комаровського про Путіна і війну на Донбасі здійняли скандал у Мережі

"Мужиче, яка риболовля?". Слова лікаря Комаровського про Путіна і війну на Донбасі здійняли скандал у Мережі

На адресу Комаровського одразу полився град скептичних коментарів після заяви, як він зміг би легко домовитися із Путіним.

Користувачі соцмереж негативно відреагували на заяву відомого українського лікаря-педіатра Євгена Комаровського про війну на Донбасі і домовленості із Путіним.

Примітно, що інтерв'ю, в якому Комаровський обговорював цю проблематику, вийшло в ефірі програми "Гордон" на каналі "112 Україна" ще у червні. Проте розголос стався тільки у понеділок, 13 серпня, коли сайт "Гордон" опублікував текстову версію інтерв'ю.

Зокрема, відповідаючи на запитання журналіста Дмитра Гордона, Комаровський заявив, що питання припинення війни на Донбасі може бути вирішено "за пляшкою горілки", а з Путіним він домовився б за одну риболовлю.

"Я глибоко переконаний, що на сьогоднішній день війна і все це з'ясування стосунків - за межами геополітики. У наших країнах - Україні, Росії, Білорусі - мужики, що набили один одному пику, традиційно домовлялися за пляшкою горілки. І це завжди було простіше, ніж війна. Я уявляю, скільки на мене вже може вилитися лайна, але я глибоко переконаний у тому, що перше, що б я зробив, - поїхав би з Путіним на риболовлю. І я так само глибоко переконаний, що назавтра війна на Донбасі закінчилася б без всяких ООН, миротворців", - сказав лікар.

На адресу Комаровського одразу полився град скептичних коментарів від українців.

"Зверніть увагу на те, як все голосніше і сміливіше починають лунати голоси місцевих поплічників російських терористів. Ось і лікар не стримався і запропонував зробити на рибалці мінет Путіну (ватажку терористів). Мовляв, і війна одразу закінчилася", - відреагував ветеран АТО Олексій Петров.

Если открыть российский раздел Википедии и спросить «что такое терроризм», то прочтём занятную фразу про них же.   «В...

Опубликовано Алексеем Петровым Понедельник, 13 августа 2018 г.

Дехто радив Комаровському краще з'їздити на риболовлю з Олегом Ляшком.

Шоумен Дмитро Чекалкін зробив свою підбірку коментарів користувачів соцмережі.

Богдан Карпенко: Тут нового експерта підвезли... Ольга Григор'єва: Тот случай, когда на рыбалку еще не съездил, а ухи...

Опубликовано Дмитрием Чекалкиным Понедельник, 13 августа 2018 г.

Зазначимо, що під час інтерв'ю Гордон постійно сипав компліментами Комаровському як чесній людині, гарному лікарю та та неодноразово наголошував на тому, що Комаровський міг би легко стати президентом, якщо б захотів.

На цьому моменті також наголосив журналіст Олексій Голобуцький, зауваживши, що ймовірний "кандидат-педіатр пробив дно".

"Мужиче, яка "горілка", яка "риболовля" - якщо росіяни українцям на фронті животи розпорюють і очі виколюють?! Ми - різні народи, різні цивілізації, Московія нам ворог і кат спочатку - а ти все ще залипнув в імперських категоріях вигаданої "колиски трьох народів", - написав Голобуцький на своїй сторінці у Facebook.

Гордон вчера вдруг решил с чего-то вытащить новость двухмесячной давности - интервью "доктора Комаровского" как...

Опубликовано Алексеем Голобуцким Понедельник, 13 августа 2018 г.

Майстер лайфхаків щодо війни на Донбасі. Вловила на думці, що конче не вистачає експертної думки проктолога та гінеколога, раз педіатри уже тойво)

Опубликовано Marina Daniluk-Yarmolaeva Понедельник, 13 августа 2018 г.

КТО ЕЩЁ НЕ ЗАПИСАЛСЯ В ПРЕЗИДЕНТЫ?) Доктор Комаровский вещает: "Первое, что я сделал бы, став президентом, – поехал бы с...

Опубликовано Helgi Sharp Понедельник, 13 августа 2018 г.

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів