МВФ очікує, що Україна виконає умови для забезпечення фінансової стабільності

Залишаються виклики в просуванні реформ, спрямованих на підвищення інвестиційної привабливості країни.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду розгляне питання щодо продовження співпраці з Україною у липні після виконання країною попередніх умов.

Про це повідомив офіційний представник Фонду Джеррі Райс, - пише "Інтерфакс-Україна".

МВФ очікує, що Україна виконає попередніх умов, необхідних для забезпечення фіскальної та фінансової стабільності. Райс розповів про зустріч міністра фінансів України з представниками МВФ у Вашингтоні 15 червня.

Райс зауважив, що багато вже зроблено для стабілізації макроекономічної ситуації. Водночас виклики залишаються в просуванні реформ, спрямованих на підвищення інвестиційної привабливості країни.

Тому Україні слід багато зробити у сфері боротьби із корупцією, реформування системи управління держпідприємствами та посилення держфінансів.

Нагадаємо, що Україна надалі втілюватиме реформи, співпрацюватиме з Міжнародним валютним фондом і Світовим банком, а також відновлюватиме економіку.

Такі "три чіткі посили" висловив сьогодні, 4 червня під час зустрічі регіональних груп країн-членів МВФ та Світового банку в Києві президент України Петро Порошенко.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: