МВС оприлюднило аудіозапис розмов бойовиків про вбивство співробітника Червоного Хреста

Дата публікації
Перегляди
7087
МВС оприлюднило аудіозапис розмов бойовиків про вбивство співробітника Червоного Хреста

Аваков опублікував запис розмов бойовика і журналіста про вбивство співробітника Червоного Хреста. / vk.com/tasya_zv

Лідер бойовиків пообіцяв показати уламок фосфорної бомби, "яким нібито пробитий швейцарець".

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook опублікував аудіозапис розмови лідера бойовиків "ДНР" Олександра Захарченко та спеціального кореспондента телеканалу РТР Євгена Піддубного, які обговорювали вбивство співробітника Червоного Хреста.

Захарченко сказав журналісту, що бойовики "покажуть Червоному Хресту осоколок фосфорної бомби, яким нібито пробитий їх співробітник". Репортер в свою чергу радить лідеру сепаратистів за допомогою своїх досвідчених артилеристів провести експертизу воронок, яка свідчила б про те, що бомба впала з боку Авдіївки - це місто знаходиться під контролем українських сил.

"Оперативні підрозділи МВС отримали в рапоряжение чергове підтвердження механізму, яким бойовики так званої "ДНР" намагаються за допомогою російських ЗМІ приховати сліди своїх злочинів. На цей раз - вбивство представника Червоного Хреста в Донецьку", - написав Аваков.

Нагадаємо, постпред України при ООН Юрій Сергєєв заявив, що Україна має докази вбивства бойовиками співробітника швейцарського Червоного Хреста.