МЗС Ізраїлю назвало нового президента Ірану "м'ясником" Тегерана

МЗС Ізраїлю назвало нового президента Ірану "м'ясником" Тегерана

Фото: Associated Press

За словами Хаята, Райсі є "найбільш екстремістським президентом", причетним до 30 тисяч позасудових страт.

Речник Міністерства закордонних справ Ізраїлю Ліор Хаят назвав нового президента Ірану Ібрагіма Райсі "м'ясником" Тегерана.

Відповідну заяву він оприлюднив у своєму мікроблозі у Twitter.

"Тегеранський м'ясник Ібрагім Райсі був справедливо засуджений міжнародною спільнотою за його безпосередню роль у позасудових стратах понад 30 тисяч людей", - йдеться в дописі Хаята.

За його словами, обрання "прихильника військової ядерної програми Ірану" ясно показує "справжні зловмисні наміри" цієї країни і має викликати "серйозну заклопотаність" у міжнародної спільноти.

"Ядерна програма Ірану має бути негайно зупинена, повністю згорнута і зупинена на невизначений термін. Програма Ірану по балістичним ракетам повинна бути ліквідована, а міжнародна коаліція повинна рішуче протидіяти його глобальній терористичній кампанії", - наголосив представник ізраїльського МЗС.

Він також зупинився на явці виборців, яка склала 48,8%: "Верховний лідер фактично продиктував іранської громадськості, кого вона може вибрати, менше 50% іранських громадян, що мають право голосу, обрали найбільш екстремістського президента на сьогоднішній день".

Як повідомлялося, Райсі підтримали 17,8 мільйонів виборців, у той час як у його найближчого конкурента Мохсена Резаї 3,3 мільйона голосів.

Іран вийшов із ядерної угоди та погрожує військовим ударом Сполученим Штатам

Іран вийшов із ядерної угоди та погрожує військовим ударом Сполученим Штатам

Повʼязані теми:

Наступна публікація