Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС назвало умови, за яких дозволить провести вибори до Держдуми на території Україні

Україна заборонила проводити вибори у російських консульствах на своїй території. 

Міністерство закордонних справ України дозволить проводити вибори до Держдуми РФ у російських консульствах на території України після того, як Кремль відмовиться від проведення виборів на території анексованого Криму.

Про це повідомляється на сайті МЗС.

"Проведення виборів депутатів Державної думи Росії у приміщеннях російських диппредставництв на території України можливе виключно після відмови російської сторони від проведення виборів на окупованих територіях України", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, українське МЗС наполягає на вилученні з федеральних списків кандидатів у депутати, висунутих російськими політичними партіями, що включені до регіональних груп, які охоплюють тимчасово окуповані Російською Федерацією території України.

"МЗС України вкотре закликає офіційний Кремль припинити агресію проти України та закликає міжнародну спільноту посилити дипломатичну підтримку України, спрямовану на деокупацію Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, а також окремих районів Донецької та Луганської областей", - заявляє зовнішньополітичне відомство України.

18 вересня відбудуться вибори до російської Держдуми. Кілька днів тому Україна закликала світ ігнорувати вибори до Держдуми в окупованому Криму – Рада ухвалила постанову про звернення до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій.

10 вересня президент України Петро Порошенко доручив поінформувати владу РФ про те, що проведення російських виборів на території України неможливе. 

Відео Рефат Чубаров закликав кримчан бойкотувати вибори до російської Держдуми

Залиште свій коментар

Вибір редакції