МЗС не послухалося Попова і таки хоче знищити "сквер з котами"

Дата публікації
Перегляди
7743
Поділитись:
WhatsApp
Viber
МЗС не послухалося Попова і таки хоче знищити "сквер з котами"

МЗС відмовилося від 10 запропонованих Поповим ділянок під будівництво і хоче Пейзажну алею / Фото: russos.livejournal.com

Міністерство відмовилося від 10 запропонованих замість Пейзажної алеї ділянок під будівництво.

Влада Києва запропонувала Міністерству закордонних справ 10 земельних ділянок під забудову в якості альтернативи Пейзажній алеї. Натомість МЗС від пропозицій відмовилося. Про це у четвер, 15 березня заявила заступник Київського міського голови, секретар Київради Галина Герега.

"Ми вже підібрали навіть 10 таких пропозицій, але поки МЗС від всіх пропозицій відмовилося. Там спірне питання, але ви вже чули коментарі (голови КМДА) Олександра Попова, що разом з громадськістю це будівництво буде припинено, і ми не дамо можливості знищити Пейзажну алею. Вона залишиться з тими насадженнями, які там є", - зазначила Герега.

За її словами, влада столиці шукає інші варіанти земельних ділянок і пропонує їх МЗС замість Пейзажної алеї.

Нагадаємо, 13 березня Вищий адміністративний суд скасував рішення Апеляційного адмінсуду про заборону будівництва на Пейзажній алеї. Таким чином, на місці скверу та дитячого майданчика на Пейзажній алеї дозволено будівництво висотки на замовлення МЗС.

Раніше активісти своїми силами створили на Пейзажці мальовничий парк з молодими деревами і низкою дивовижних скульптур. Територія Пейзажної алеї входить у буферну зону об'єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО — Софії Київської.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7743
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація