Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС про візит Путіна: Крим і Севастополь лишаються Україною

Окупація півострова є незаконним і тимчасовим явищем, підкреслюють українські дипломати.

Міністерство закордонних справ України висловило офіційний протест через неузгоджений візит президент РФ і делегації російських високопосадовців до Криму. Про це йдеться в заяві, оприлюдненій прес-службою дипломатичного відомства.

"Україна вважає згаданий візит, як і інші т.зв. "поїздки" російських посадовців до тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права, зобов’язаннями за двосторонніми і багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна і Росія, у тому числі Статутом ООН, резолюціями Генеральної Асамблеї ООН "Територіальна цілісність України" A/Res/68/262 від 27 березня 2014 року, "Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)" A/Res/71/205 від 19 грудня 2016 року, "Стан з правами людини у Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)" A/Res/72/190 від 19 грудня 2017 року", - сказано в документі.

Дипломати також наголосили, що Крим і Севастополь "є і залишатимуться невід'ємною частиною України в її міжнародно-визнаних кордонах". "Це визнається всім цивілізованим світом, який вже неодноразово давав належну оцінку міжнародно-протиправним діянням Російської Федерації шляхом схвалення відповідних резолюцій ООН, Ради Європи, ОБСЄ, інших міжнародних організацій, а також запровадивши широкі обмежувальні заходи (санкції) проти держави-окупанта", - констатували в МЗС.

ВідеоПорошенко прокоментував візит Путіна до Сімферополя та Севастополя

Навідатись на анексований півострів Путін вирішив за кілька днів до президентських виборів у Росії цієї неділі. Саме тому дуже важлива єдина позиція всього світу про невизнання російських виборів в Криму, а до організаторів цих виборів мають бути запроваджені санкції, вважає Петро Порошенко.

Порошенко прокоментував візит Путіна до Сімферополя та Севастополя

Залиште свій коментар

Вибір редакції