МЗС РФ відреагувало на рішення суду ООН у справі "Україна проти Росії"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Москві вважають, що "це не визначає результату справи".

Росія розраховує, що на етапі розгляду суперечки у справі "Україна проти Росії", по суті, Міжнародний суд ООН врахує позицію Росії і "залишить без задоволення всі українські претензії".

Про це йдеться в коментарі, розміщеному 9 листопада на сайті міністерства закордонних справ РФ.

"Російська Федерація розраховує, що на етапі розгляду суперечки до суті, Міжнародний суд ООН повною мірою врахує позицію Росії і в підсумку залишить без задоволення всі українські претензії", - сказано в коментарі.

У МЗС вважають, що рішення Суду ООН про наявність у нього юрисдикції "не визначає результату справи, зокрема і з урахуванням того, що до 8 грудня 2020 року Росії ще тільки належить представити свої контраргументи по суті суперечки".

Нагадаємо, Міжнародний Суд Правосуддя ООН ухвалив рішення на користь України, визнавши, що він має юрисдикцію у справі України проти Російської Федерації. Попри зусилля РФ уникнути відповідальності за свої численні порушення міжнародного права, суд остаточно відхилив заперечення Росії щодо юрисдикції та погодився з Україною, що її вимоги належним чином подані на розгляд Суду. Всі вимоги України, які стосуються фінансування тероризму в Україні та расової дискримінації в Криму, тепер будуть предметом розгляду на слуханнях до суті.

Відео Міжнародний суд ООН у Гаазі визнав свою юрисдикцію у справі України проти Росії

Міжнародний суд вирішив, чи розглядати справу України проти Росії за порушення двох конвенцій. Йдеться про фінансування бойовиків на Донбасі та порушення прав людини в Криму. За розвитком подій в Гаазі стежить кореспондент Радіо Свобода Григорій Жигалов.  

Міжнародний суд ООН у Гаазі визнав свою юрисдикцію у справі України проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції