Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС України назвало відвертим цинізмом заяву президента Чехії щодо "продажу" Криму

Україна ніколи не торгуватиме своєю територією, йдеться у заяві.

Міністерство закордонних справ України назвало відвертим цинізмом пропозицію президента Чехії Мілоша Земана узаконити анексію Криму за рахунок фінансової компенсації від Росії.

Про це йдеться у заяві українського зовнішньополітичного відомства.

ВідеоПавло Клімкін порівняв заяву президента Чехії з акторською грою

"В умовах, коли тисячі українців загинули від рук російських окупантів, десятки тисяч українців та кримських татар переслідуються окупаційним режимом, ця пропозиція виходить за політичні рамки і є відвертим цинізмом", - заявляють у МЗС.

У відомстві зазначають, що пропозиція умиротворення агресора і легітимізації анексії Криму шляхом "продажу" є абсолютно не прийнятною для сучасної Європи.

"Важко повірити, що ми це чуємо від президента країни, яка стільки страждала від Мюнхенської змови", - заявляють у МЗС.

 "Україна ніколи не торгуватиме своєю територією, своїми цінностями і своєю свободою", - йдеться у заяві.

Водночас в українському МЗС високо цінують підтримку та солідарність уряду Чехії та чеського народу, які проявляються в конкретних справах та  практичній допомозі.

"Яскравим прикладом цьому є нещодавній візит делегації Сенату Чеської Республіки на Донбас", - йдеться у заяві МЗС.

Нагадаємо,  сесії ПАРЄ в Страсбурзі президент Чехії Мілош Земан запропонував Україні узаконити анексію Криму за рахунок фінансової компенсації від Росії. "Крим – це анексія, без сумніву. Це завершена справа (fait accompli). На мою думку, буде якась компенсація для України – чи в фінансовій формі, чи нафтою і газом", - наголосив він.

На думку Земана, якщо Україна не погодиться на компенсацію, розпочнеться "європейська війна". За його словами, також війна неминуча у разі збереження зусиль України для повернення Криму. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції