Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС України вимагає звільнити кримськотатарського активіста

23 листопада 2017 року російські силовики затримали в окупованому Сімферополі групу кримських татар.

Міністерство закордонних справ України вимагає звільнити заарештованого в окупованому Росією Криму кримськотатарського активіста Бекіра Дегерменджи, стан якого критичний.

Про це заявилав Twitter спікер МЗС Мар'яна Беца.

"Стан Дегерменджи критичний. Окупант продовжує тихо вбивати кримських татар. Висловлюємо протест РФ, вимагаємо звільнення", – зауважила вона.

ВідеоГенасамблея ООН ухвалила нову резолюцію щодо Криму

У резолюції Росія - держава-окупант, і в неї збройний конфлікт з Україною, Москва примусово надала мешканцям окупованого Криму російське громадянство та порушує їхні права та свободи. Її підтримало 70 держав, "проти" висловилося 26, а ще 76 країн - "утрималися".

Генасамблея ООН ухвалила нову резолюцію щодо Криму

Нагадаємо, що 23 листопада 2017 року російські силовики затримали в окупованому Сімферополі групу кримських татар – Дегерменджи, Кязима Аметова, Асана Чапуха і Руслана Трубача. Їх звинувачують у вимаганні у громадянина Туреччини $ 7 тис.

Додамо, раніше Путін запропонував українським військовим забрати кораблі з Криму. За словами лідера РФ, українська військова техніка "перебуває у жалюгідному стані".

За словами його прес-секретаря Дмитра Пєскова, пропозиція Путіна передати військову техніку з Криму Україні - жест доброї волі, щоб вивести відносини з Україною з "ворожого і плачевного стану".

Залиште свій коментар

Вибір редакції