МЗС України висловило протест через те, що Путін поїхав до Криму й катався там на триколісному мотоциклі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент РФ узяв участь у байк-шоу.

Міністерство закордонних справ України висловило протест через черговий неузгоджений з Києвом візит президента РФ Володимира Путіна до анексованого Росією Криму. Там 10 серпня він узяв участь у байк-шоу, організованому "Нічними вовками".

"Ця поїздка, як і усі попередні неузгоджені з українською стороною відвідання російськими посадовцями тимчасово окупованого регіону України, є грубим порушенням російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності нашої держави. Cпроби російської сторони та мас-медіа інтерпретувати такі "візити" як "звичайні" внутрішньодержавні поїздки російських посадовців, є нікчемними. Крим і Севастополь є невід'ємною частиною суверенної території України. Жодні вояжі російських посадовців не спроможні змінити визначений Конституцією і законами України статус цих територій, а лише черговий раз демонструють нехтування Російською Федерацією загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права, зокрема Статутом ООН, резолюціями Генеральної Асамблеї ООН, а також зобов’язаннями РФ за двосторонніми та багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна та Російська Федерація", - ідеться в заяві МЗС.

Нагадаємо, в Севастополі сьогодні відбулося байк-шоу "Тінь Вавилона", організоване "Нічними вовками". Путін очолив колону байкерів. Президент у шкірянці сів за кермо триколісного мотоцикла "Урал". У коляску його мотоцикла сів "голова Ради міністрів" окупованого Криму Сергій Аксьонов, у кримінальних колах відомий як "Гоблін". Також президента супроводжував "т.в.о. губернатора" Севастополя Михайло Развожаєв.

"Байк-шоу "Тінь Вавилона" мотоклубу "Нічні вовки" стало 11-м за рахунком з тих, що проводилися на Кримському півострові; вперше байкери провели зліт у гори Гасфорта в 2009 році. Шоу "Нічних вовків" завжди носять патріотичну тематику: при підготовці заходів байкери ґрунтуються на сюжетах з радянської та російської історії, як правило, пов'язаних з важливими військовими перемогами. Цього року основу шоу "Тінь Вавилона" складе масштабне трюкове, піротехнічне та музичне дію. Кульмінацією стане концерт за участю популярних російських артистів", - повідомила пресслужба Кремля.

Путін на байк-шоу в Севастополі в Криму
Associated Press

"У вас чудова традиція, пов'язана з підтримкою всього найкращого, що може бути в серці російської, руської людини, пов'язана з нашою чудовою, героїчною історією. Мені дуже приємно, що такі мужні, круті хлопці подають приклад молодим людям у нашій країні і показують їм, як потрібно ставитися до Росії", - сказав Путін на заході.

Байкери подарували Путіну хутряну шапку з екіпіровки "Нічних вовків".

Зазначимо, що "Нічні вовки" – це російська організація, що об'єднує до 5 тисяч мотоциклістів. На початку свого існування, за інформацію ЗМІ, під прикриттям ФСБ займалася наркотрафіком. Про це пише "Вікіпедія". Останнім часом "Нічні вовки" активно беруть участь у пропагандистських заходах на підтримку Путіна. "Нічних вовків" фінансував Кремль, спецслужби та злочинні кола Росії. "Нічні вовки" брали активну участь в інтервенції Росії в Криму, унаслідок чого підпали під санкції США та Канади.

Саме в суботу, доки Путін катався на мотоциклі в Криму, в Москві та інших російських містах тривали масові мітинги проти свавілля влади щодо недопущення опозиціонерів до виборів до Московської міської думи. Силовики затримали 352 мітингувальників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції