МЗС України звинуватило парламент Кіпру у підтримці агресії РФ

Така позиція є нічим іншим як опосередкованою підтримкою дій агресора, - переконані українські дипломати.

МЗС України засуджує ухвалення палатою представників Республіки Кіпр резолюції з пропозиціями скасувати санкції проти Росії.

Попри те, що сама резолюція не має юридично зобов'язуючого характеру, сам факт її ухвалення викликає стурбованість.

На думку українських дипломатів, він свідчить про нехтування окремими кіпрськими депутатами основоположними принципами міждержавних відносин, основаних на міжнародному праві.

"Така позиція є нічим іншим як  опосередкованою підтримкою дій агресора", - переконані в українському МЗС.

Українські дипломати розраховують на те, що "уряд Республіки залишатиметься на позиціях міжнародного права та поваги до європейських цінностей".

Як повідомлялося раніше, 5 липня регіональна рада Ломбардії проголосував за резолюцію "Визнання принципу самовизначення Криму і зняття санкцій з Росії". Раніше, 29 червня, аналогічну резолюцію прийняла регіональну раду Лігурії.

18 травня регіональна рада Венето – північно-східного регіону Італії з центром у Венеції – також підтримала резолюцію щодо визнання Криму частиною РФ, а також закликала зняти санкції з РФ.

У той же час Міністерство закордонних справ Італії після резолюції Венето підтвердив позицію своєї країни щодо невизнання референдуму в Криму 2014 року і продовження санкцій проти Росії.

ВідеоРада області Венето пропонує зняти санкцій з Росії та визнати Крим російською територією

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: