Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС України зустрілося з послом Казахстану після скандальних заяв Токаєва про Крим: до чого дійшли

Токаєв заявляв, що не вважає те, що "відбулося в Криму", анексією.

Посол Казахстану підтвердив, що його країна підтримує суверенітет та цілісність України.

Про це повідомила пресслужба МЗС України після зустрічі з дипломатом Саматом Ордабаєвим.

"Під час зустрічі відбувся ґрунтовний обмін думками щодо актуального стану та перспектив двосторонніх відносин і взаємодії в міжнародних організаціях", - йдеться у повідомленні.

Українська сторона висловила стурбованість через позицію Казахстану до спроби Росії незаконно анексувати український Крим, яку озвучив президент країни Касим-Жомарт Токаєв в інтерв’ю Deutsche Welle.

"За результатами зустрічі, обидві сторони підтвердили свою тверду прихильність принципам взаємної поваги незалежності, державного суверенітету, територіальної цілісності і непорушності кордонів, зафіксованих в Договорі про дружбу і співробітництво між Україною і Республікою Казахстан від 20 січня 1994 р., який є основою наших двосторонніх відносин і співпраці", - підсумовують в МЗС.

Нагадаємо, Токаєв заявив, що не вважає те, що "відбулося в Криму", анексією. "По-перше, ми не називаємо те, що відбулося в Криму, анексією. Те, що відбулося, те відбулося. Анексія - це надто важке слово стосовно Криму", - заявив він. Токаєв також сказав, що Казахстан вірить у "мудрість та порядність російського керівництва".

Відео У компанії Apple анексований Крим підписали як частину Росії

Про зміни заявили в російські Держдумі - нібито, їх запровадили представники компанії на вимогу Москви. Севастополь у деяких додатках для IPhone справді підписано як "Росія". В українському МЗС ситуацію поки що не коментують.

У компанії Apple анексований Крим підписали як частину Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції