МЗС закликало РФ припинити незаконну окупацію Криму

МЗС України надіслало відповідну ноту російській стороні.

МЗС висловлює рішучий протест у зв'язку "включенням" тимчасово окупованих Російською Федерацією територій Автономної Республіки Крим та м. Севастополь до складу Південного федерального округу.

Про це йдеться у відповідній заяві на сайті відомства.

"Це рішення є нікчемним і таким, що не створює жодних правових наслідків, не впливає на статус Автономної Республіки Крим та м. Севастополь і міжнародно визнаних кордонів України", - переконані українські дипломати.

У МЗС заявляють, що держава-окупант продовжує демонстративно нехтувати численними міжнародними документами. МЗС вкотре закликає Російську Федерацію повернутися до виконання своїх міжнародних зобов'язань, припинити агресію та незаконну окупацію частини суверенної території України.

МЗС України надіслало відповідну ноту російській стороні.

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін позбавив анексований Крим федерального статусу і приєднав до Південного федерального округу.

Глава Кремля призначив своїм повноважним представником в окрузі Володимира Устинова, який обіймав цю посаду з травня 2008 року. До цього він два роки пропрацював міністром юстиції РФ, а з 2000 до 2006 року був генеральним прокурором Росії.

Зазначимо, російські ЗМІ пишуть, що Устинов був причетним до низки скандалів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: