МЗС закликало Росію припинити "судовий фарс" із керівником української бібліотеки

Офіційний Київ пильно стежить за черговим прикладом політичних переслідувань у Москві.

Міністерство закордонних справ України поширило коментар щодо ситуації, котра склалася в Москві з обвинуваченням керівника російського державного закладу "Бібліотека української літератури". Дипломати запевнили, що слідкують за розвитком цього процесу.

"В Україні уважно відстежують події навколо Бібліотеки української літератури в Москві – єдиного спеціалізованого державного закладу, що покликаний сприяти забезпеченню національно-культурних, мовних, інформаційних потреб чисельної української громади Москви. Робота установи тривалий час відбувається в умовах дискредитації, відвертого тиску і залякувань на адресу колективу з боку російських правоохоронних органів", - ідеться в коментарі МЗС.

Дипломати вважають, що процес є політично мотивованим і не має нічого спільного з правовим полем.

"Вимагаємо від російської влади невідкладного припинення чергового судового фарсу", - заявили офіційні представники зовнішньополітичного відомства.

Нещодавно Московський міський суд відхилив скаргу захисту директора Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної на продовження їй домашнього арешту. Суд погодився з позицією слідчого, що підстав для пом'якшення запобіжного заходу Шаріної немає. Таким чином, директор бібліотеки залишиться під домашнім арештом як мінімум до 29 липня.

ВідеоВ Росії завершили слідство у справі директора української бібліотеки Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: