МЗС закликало українців не їхати до Росії

У відомстві рекомендували навіть транзитом не їхати через РФ.

МЗС України закликало громадян України утриматися від відвідання Російської Федерації.

Про це заявили у прес-службі відомства.

"Міністерство закордонних справ України глибоко занепокоєне збільшенням числа провокацій з боку російських силових структур стосовно громадян України. На території держави-агресора зросла кількість безпідставних затримань наших співгромадян. Російські правоохоронні органи грубо поводяться з українцями, застосовують до них неприпустимі методи фізичного та психологічного впливу, тортури та інші дії, що принижують людську гідність. Громадянам України відмовляють у доступі до них консулів, адвокатів", - йдеться у заяві.

На думку МЗС, такими діями російська сторона грубо порушує універсальні норми міжнародного права у сфері дотримання прав і свобод людини, а також свої міжнародно-правові зобов'язання відповідно до Віденської та Консульської конвенцій.

"Враховуючи зазначене, а також зважаючи на суттєво обмежені на даний час можливості української сторони забезпечити належну безпеку наших співгромадян на території РФ, МЗС закликає громадян України утримуватися від поїздок до Російської Федерації", - наголосили у відомстві.

Окремо дипломати рекомендували українцям не їхати через територію Росії навіть транзитом.

Нагадаємо, раніше, після двох років війни на Донбасі та незаконного утримування українських громадян в РФ, у Верховній Раді була озвучена ідея із введення візового режиму із Росією. Ініціатором процесу виступив спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: