Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС закликало українців не їхати до Росії

У відомстві рекомендували навіть транзитом не їхати через РФ.

МЗС України закликало громадян України утриматися від відвідання Російської Федерації.

Про це заявили у прес-службі відомства.

"Міністерство закордонних справ України глибоко занепокоєне збільшенням числа провокацій з боку російських силових структур стосовно громадян України. На території держави-агресора зросла кількість безпідставних затримань наших співгромадян. Російські правоохоронні органи грубо поводяться з українцями, застосовують до них неприпустимі методи фізичного та психологічного впливу, тортури та інші дії, що принижують людську гідність. Громадянам України відмовляють у доступі до них консулів, адвокатів", - йдеться у заяві.

На думку МЗС, такими діями російська сторона грубо порушує універсальні норми міжнародного права у сфері дотримання прав і свобод людини, а також свої міжнародно-правові зобов'язання відповідно до Віденської та Консульської конвенцій.

"Враховуючи зазначене, а також зважаючи на суттєво обмежені на даний час можливості української сторони забезпечити належну безпеку наших співгромадян на території РФ, МЗС закликає громадян України утримуватися від поїздок до Російської Федерації", - наголосили у відомстві.

Окремо дипломати рекомендували українцям не їхати через територію Росії навіть транзитом.

Нагадаємо, раніше, після двох років війни на Донбасі та незаконного утримування українських громадян в РФ, у Верховній Раді була озвучена ідея із введення візового режиму із Росією. Ініціатором процесу виступив спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції