На 75-річний ювілей Кучми на Сардинію прилетіли Ахметов, Тігіпко, Повалій і Басков

На 75-річний ювілей Кучми на Сардинію прилетіли Ахметов, Тігіпко, Повалій і Басков

Другий президент України відсвяткував 75-річчя з розмахом

Святкування відбувалося в одному з найшикарніших ресторанів VIP-курорту.

Екс-президенту України Леонідові Кучмі виповнилося 75 років. Відзначити цю дату він вирішив подалі від сторонніх очей та Батьківщини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кучма вирішив святкувати на італійському острові Сардинія. Це один з найдорожчих у світі курортів.

Номер у готелі "Пітріцца", де зупинився Кучма та його родина, вартує від € 3 тис. за добу. Мінімальний термін перебування – 5 діб. Однак для особливих гостей тут роблять винятки, але не знижки – в гарячий сезон оренда вілли коштує від € 17 тис.

Тут особливо дбають про приватність гостей. Каву в готельному ресторані можна попити, тільки якщо про візит сторонньої людини завчасно повідомив гість "Пітріцци". Охорона пильно стереже входи та виходи готелю.

Минулого року Кучма так само святкував день народження на Сардинії. Тоді урочистості відбувалися в ресторані "Джанні Педринеллі". Сюди часто навідуються голівудські та європейські кінозірки. Банкет у закладі коштує від € 300 за людину.

Кучма справив день народження в Італії

Кучма справив день народження в Італії

На 75-річний ювілей Кучми заклад також був заброньований. Зранку ресторан прикрасили квітами, підготували майданчик для виступів артистів.

Деякі із них прилетіли напередодні. Давня подруга Кучми Таїсія Повалій разом із чоловіком, Ігорем Ліхутою, а також музикантами, з'явилася на Смарагдовому узбережжі ще в четвер.

Співак Микола Басков прилетів пізнім рейсом з Риму. Бізнес-класу на літаку цієї авіакомпанії не було, і аби золотому голосу Росії було зручно, його просто всадили у перший ряд.

Гулянка почалася близько 18:00 години. Найпунктуальнішим виявився власник холдингу СКМ та футбольного клубу "Шахтар" Ринат Ахметов. Він приїхав навіть раніше за винуватця свята, і його рідню.

Слідом з'явився зять Кучми Віктор Пінчук. Він приїхав із невеликим запізненням, допоміг дружині вийти з машини. Привітати тата Олена Пінчук прийшла у сукні-міні.

Старший онук Роман до діда приїхав у компаніі дівчини в довгій сукні. Слідом за ним – співаки Олександр Малінін та Лев Лещенко. Дружина ювіляра, Людмила Кучма, їхня давня шанувальниця.

Сам винуватець свята з'явився із півгодинною затримкою. Кучма був убраний в світлий костюм.

Після нього прибув народний депутат Сергій Тігіпко. Політик був із двома букетами квітів і без дружини.

Наступним гостем вечірки був власник "Метінвесту" Вадим Новінський.

Брати Суркіси приіхали з майже годинним запізненням.

Співаки Володимир Винокур та Ігор Крутой теж долучилися до святкування. А от їхній колега Басков – чи не єдиний, кому, вочевидь, свято було не до смаку. Він часто виходив на ганок, писав комусь повідомлення і помітно нудився.

Забава тривала до опівночі. Поки гості гуляли, охоронці щодесять хвилин перевіряли підступи до ресторану та навколишні кущі.

Кореспондент ТСН Наталка Пісня

Повʼязані теми:

Наступна публікація