Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Банковій пояснили, хто і чому намагається "вибити" Богдана з команди Зеленського

За словами Руслана Рябошапки, Богдан - найсильніший в оточенні президента.

Колишній президент через іноземних партнерів України намагається "вибити" голову Адміністрації президента Андрія Богдана з команди чинного глави держави.

Про це в кулуарах Верховної Ради заявив заступник глави АП Руслан Рябошапка.

"Андрій Богдан – один із найсильніших, а, можливо, найсильніший юрист у всій команді. Дуже сильна особистість, який може сприяти проведенню тих реформ, які анонсував Володимир Зеленський. Чому такі атаки проти Богдана? Тому що він найсильніша людина в команді, щоб його вибити. У нас є підтвердження того, що до цього залучаються, в тому числі, і наші іноземні колеги. Цей сигнал іде від колишнього президента", - сказав він.

21 травня президент України призначив Андрія Богдана, який працював юристом в партії "Слуга народу" і консультував Володимира Зеленського під час передвиборчої кампанії, главою АП. Це викликало хвилю невдоволення. Раніше сам Богдан заявляв, що підпадає під закон про люстрацію, тому порушувати законодавства не буде і не буде отримувати посвідчення учасника бойових дій. Утім, в АП заявили, що Богдан очолив кабінет законно, оскільки ця посада не має повноважень, а забезпечує роботу глави держави.

ВідеоАндрій Богдан переконаний, що потрапив під закон про люстрацію "абсолютно несправедливо"

Новопризначений голова АП визнав, що на нього поширюється дія закону про люстрацію. Це неможливість обіймати високі посади до 2024 року як людині, що засвітилася на високій посаді за часів Януковича. Утім, на переконання Андрія Богдана, він "потрапив під цей закон абсолютно несправедливо". Після призначення на посаду Богдан вже зробив гучну заяву про можливе проведення референдуму, на який винесуть рішення щодо проведення прямих переговорів із Росією щодо мирних угод.  

Андрій Богдан переконаний, що потрапив під закон про люстрацію "абсолютно несправедливо"

Залиште свій коментар

Вибір редакції