На бенкет до Порошенка депутати та урядовці прийшли у вишиванках

Урочисте прийняття відбулося на території Софії Київської.

Святковий бенкет з нагоди ювілею Незалежності відбувся у Софії Київській. Туди президент Петро Порошенко запросив народних депутатів, урядовців, дипломатів та військових, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сторонніх не підпускали – вхід був можливий лише за іменним запрошенням. Серед тих, хто їх одержав, були й представники колишньої влади. Це жваво обговорювали та навіть обурювались інші гості.

ВідеоПрезидент Порошенко запросив політиків і дипломатів до Софії Київської на VIP-бенкет до Дня Незалежності

Жінки були у вечірніх сукнях або національному вбранні. "Ця вишиванка моєї бабці, вона в 17 років, коли одружувалася, на шлюб собі вишила. Їй зараз 96 років, ця вишиванка має 79 років. І вона повернулася тепер в Україну на 25-ту річницю Незалежності", - розповіла про свій одяг в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Чоловіки були в класичних костюмах або вишитих сорочках. "Марічка Падалка подарувала мені цю вишиванку в 2004 році. Якщо я не помиляюся, одразу після "помаранчевої" революції", - розповів нардеп Єгор Соболєв.

Таким був дрес-код, але дотримувалися його не всі. Деякі дипломати та іноземні делегати віддали перевагу національному вбранню своєї країни.

Перед тим на Хрещатику відбувся найкращий за 25 років військовий парад, присвячений ювілею Незалежності України. ТСН дала змогу побачити його ще й з висоти пташиного польоту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: