Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На даху "будинку Саакашвілі" знайшли елітні англійські туфлі ціною 15 тисяч гривень

У політика спростували належність йому цієї пари взуття.

Світська левиця Світлана Вольнова розповіла журналістам, що на даху будинку, куди у грудні видирався і з якого ледь не зірвався Міхеіл Саакашвілі, залишились дорогі англійські туфлі типу лоуфери. Вона помітила їх зі свого балкона, вже коли зійшов сніг, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вольнова поцікавилася маркою взуття та знайшла в інтернеті, що така пара коштує 415 фунтів стерлінгів, тобто 15 тисяч гривень. Щоправда, вони добряче ношені, і жінка аналізує власника таким чином: "Людина володіє невеликою часткою відповідальності, інколи може перекласти її на інших. Водночас він рішучий, швидко приймає рішення, артистичний, володіє ораторським мистецтвом, запалює натовп". Що це саме Саакашвілі – достеменно стверджувати не береться, однак саме цей політик блукав по тому самому даху в оточенні прихильників і працівників СБУ. На кадрах запису цих подій важко розібрати, чи взутим пересувався Саакашвілі.

ВідеоДетективна історія: ТСН знайшла дорогі чоловічі туфлі на даху, де побував Саакашвілі

Про знахідку повідомила світська левиця Світлана Вольнова. На даху будинку, куди у грудні вишкрябувався і з якого ледве не зірвався Саакашвілі, залишились дорогі англійські мешти 47-го розміру, вартістю 15 тисяч гривень. У Саакашвілі спочатку натякнули, що це його, але згодом дали задню ходу.

Детективна історія: ТСН знайшла дорогі чоловічі туфлі на даху, де побував Саакашвілі

Його помічниця під час листування спочатку натякає, що Саакашвілі полюбляє лоуфери з Британії, але потім сам Саакашвілі все жартівливо заперечує – мовляв, він не Попелюшка, черевичка не губив. І уточнює, що в нього не 45-й, як писала Вольнова, а 47-й розмір ноги. Разом із тим на черевиках стоїть британське маркування розміру 12-13, що відповідає українському 47-му. Крім Саакашвілі на тому даху були працівники СБУ, однак на їх ногах мало бути спецвзуття. А працівники жеку, які ремонтували дах, навряд чи на роботі носять взуття за 15 тисяч гривень.

Саакашвілі на даху став справжнім мемом. Дотепники встигли намалювати сотні шаржів і написати навіть кілька пісень-пародій. Журналісти ж побували на тому даху та дійшли висновку, що Саакашвілі є сміливою людиною, бо він виглядає досить небезпечно, і впасти можна, лише після одного непевного кроку, тому загубити черевики в таких умовах зовсім не соромно.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції