На Дніпропетровщині заговорили про повторення кричущих фальсифікацій 2004 року

Дата публікації
Перегляди
350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Дніпропетровщині заговорили про повторення кричущих фальсифікацій 2004 року

У Дніпропетровську повільно працює міськвиборчком

Проблемним є підрахунок голосів у Новомосковську та самому Дніпропетровську.

Серед найбільших проблем на Дніпропетровщині комітет виборців Украіни називає ситуацію у Новомосковську. Там міська виборча комісія пішла відпочивати до 8:00 ранку вівторка при тому, що не прийняла протоколи від усіх дільничних комісій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Такого, кажуть у КВУ, не пам'ятають з часів масштабних фальсифікацій 2004 року.

Тим часом справжній апокаліпсис, як кажуть люди, відбувається у Дніпропетровській міській виборчій комісії. Величезна черга, яка утворилася перед кабінетами, які займає виборчком, стоїть з самого ранку. А здати протоколи змогли одиниці.

Представники дільниць кажуть, що МВК працює вкрай повільно. Людям, які вже понад добу на ногах, не запропонували навіть стільці.

У комітеті виборців нарікають, що в Дніпропетровську рекордна кількість уточнених протоколів, що складають без перерахунку голосів.

"Проблема кричуща. Як правило, це 10-15% максимум. І тільки у Дніпропетровську до 80% дільничних комісій відправлялися на уточнення протоколів. Це викликає підозру в маніпуляції та фальсифікації", - розповів голова правління громадської організаціі КВУ Станіслав Жолудєв.

За попередніми даними, у Дніпропетровську в другому турі зійдуться Олександр Вілкул та Борис Філатов. У них 37% та 35% відсотків відповідно. До міської ради потрапляють наразі п'ять партій: "Опозиційний блок", "Укроп", "Громадська сила", "Солідарність" та "Самопоміч".

Як уже повідомлялося, Дніпропетровськ готується до другого туру виборів мера.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

У міській виборчій комісії Дніпропетровська справжній апокаліпсис

У міській виборчій комісії Дніпропетровська справжній апокаліпсис

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація