На Донбас з останнім "гумконвоєм" РФ прибули боєприпаси для бойовиків - Тимчук

На Донбас з останнім "гумконвоєм" РФ прибули боєприпаси для бойовиків - Тимчук

Бойовики отримали боєприпаси

Також в Україну з РФ прибули станції радіотехнічної розвідки.

Найбільш складна ситуація в зоні конфлікту на Донбасі досі зберігається в Донецьку, Дебальцевому та Маріуполі.

Як повідомляє керівник ІС Дмитро Тимчук у себе в Facebook, російсько-терористичні війська готують наступ одночасно і на приморському напрямку, і на півночі.

"Зараз керівництво терористичних організацій обговорює з російським командуванням, який напрямок обрати основним", - пише він.

За інформацією Тимчука, активно обговорюється питання про призначення терориста Безлера "Біса" "головнокомандуючим Новоросії".

"Спостерігалося прибуття з Росії станцій РЕБ та радіотехнічної розвідки. Дані станції укомплектовані штатними російськими фахівцями і охороняються виключно російськими військовослужбовцями. Переміщуються виключно вночі, ретельно маскуються. Частина техніки прибула разом з т.зв. "гуманітарним конвоєм" з Росії", - повідомляє Тимчук.

За його інформацією, з останнім "гуманітарним конвоєм" з РФ на Донбас прибули боєприпаси, які розвантажуються на складах  "ДНР" і "ЛНР".

"Частина вантажів, що прибувають з Росії (в основному, боєприпаси, амуніція і спорядження), переправляються далі в район н.п. Тельманове і на південь. Через Новоазовськ прибуває важка техніка і озброєння", - повідомляє він.

"Одночасно керівництво "ДНР" і "ЛНР" висуває до бойовиків жорстку вимогу берегти техніку і озброєння, аргументуючи це тим, що в найближчому майбутньому потік з Росії припиниться", - додав Тимчук.

Раніше повідомлялося, що бойовики примусово видають жителям окупованих територій російські паспорти.

 
опублікувати Дмитра Тымчука.

Третій гуманітарний конвой від Росії прибув у Донбас

Третій гуманітарний конвой від Росії прибув у Донбас

Повʼязані теми:

Наступна публікація