Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі більшість голосує за об'єднання з Дніпропетровщиною і ігнорує екстремістів - ЗМІ

На Луганщині і Донеччині майже ніхто не пішов на екстремістський псевдореферендум.

В більшості міст Донецької і Луганської області ніхто не проводить екстремістський референдум про від'єднання від України. Натомість мешканці масово голосують за приєднання до Дніпропетровської області.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав редактор Цензор.net Юрій Бутусов.

"Прапорів "ДНР" на більшості адміністративних будівель немає. За словами голови Центрвиборчкому референдуму-територіального опитування "За мир, порядок, єдність" Михайла Лисенка, на більшій частині території Донецької і Луганської області проходить голосування за об'єднання з Дніпропетровщиною", - написав він в соцмережі.

Бутусов також додав, що в більшості міст області немає бойовиків, а на адміністративних будівлях висять прапори України.

"Донбас голосує за єдність з Україною", - додав він.

Як повідомлялося раніше, в Донецькій області розпочалися одразу 4 "референдуми"

Нагадаємо, що сьогодні в Луганській і Донецькій областях озброєні екстремісти організували так званий "референдум" про від'єднання від України. При цьому у бойовиків немає списків виборців, сепаратисти Донбасу не знають, куди взагалі йти голосувати, а ті хто знайшов, де дільниця з урною, голосують за покійників і сусідів.

ЗМІ Донецька і Луганська повідомляють, що голосування відбувається фактично під дулом автомата. Оскільки на кожній дільниці стоять озброєні терористи.

При цьому світова спільнота не визнає екстремістські референдуми на Сході України. Зокрема, США вже заявили, що не визнають голосування. А глава Парламентської асамблеї ОБСЄ назвав псевдореферендуми на Донбасі абсурдом.

Поряд з цим, на Донбасі проходить референдум про об'єднання Луганської і Донецької області з Дніпропетровською.

Залиште свій коментар

Вибір редакції