На Донеччині "бандит" допитував депутата у калюжі крові, чи не він "їхнього Кольку посадив"

На Донеччині "бандит" допитував депутата у калюжі крові, чи не він "їхнього Кольку посадив"

Забитий депутат начебто впізнав свого кривдника

Колеги по бізнесу певні, що убивство Аксьонова - це спланована помста.

На Донеччині після жорстокого побиття помер депутат райради і бізнесмен. Він із родичами заступився за тракториста, якому погрожували шестеро молодиків на джипі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Одного з нападників міліція вже затримала, але поки що свідчень він не дає.

Конфлікт почався з того, що на вузький дорозі джип не зміг обігнати трактор, а коли ширина траси дозволила, то позашляховик зупинився поперек шляху, а пасажири накинулися на тракториста.

"Вони починають стрибати прямо на кабіну, обзивати нецензурними словами, ми вас зробимо... пацан злякався", - розповів підлеглий загиблого Захід Азізов.

Молодий тракторист подзвонив керівнику свого підприємства і депутату Олександру Аксьонову. Той був неподалік із братом та небожем. Але сили були нерівні - дужих молодиків у джипі виявилось аж шестеро. Директору дісталося найбільше – до лікарні його довезли вже непритомного. Його родичі також зазнали переломів та забиттів.

На Донеччині на смерть забили нардепа від ПР

На Донеччині на смерть забили нардепа від ПР

"Вони були доставлені приватним транспортом з тілесними ушкодженнями різної локалізації - це забої м'яких тканин і переломи ребер", - повідомив Ігор Бобров, завідувач травматологічного відділення.

За три години Олександр Аксьонов від травм помер у лікарні. Колеги по депутатській залі його загибель із роботою в райраді не пов'язують. "Я думаю, тут ніякої політики бути не може. Це просто якась бандитська розборка, та іншої думки в цьому плані немає. Людина захищала свою територію", - зазначив Олександр Оносов, голова районної ради.

Правоохоронці теж переконані, що у цього злочину побутове підґрунтя, хоча розглядають й інші версії, пов'язані з його професійною діяльністю та бізнесом.

У свою чергу колеги по бізнесу певні, що убивство Аксьонова - це спланована помста. Адже 7 років тому на нього вже був замах. Припускають, що нападниками могли бути ті самі бандити.

"Він лежав у кровищі на землі - а він йому говорив: "Це ти, Аксьонов, який нашого Колька посадив?" Перед смертю він дружині сказав - він впізнав одну людину", - розповів підлеглий загиблого Захід Азізов.

Одного з шістьох нападників міліція вже затримала. Але де зараз його спільники - він поки що не зізнався.

Кореспондент ТСН Світлана Федчун

Повʼязані теми:

Наступна публікація