Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

СБУ хоче допитати Савченко у справі підготовки теракту в Києві терористами та "переговорником" Володимиром Рубаном.

Прес-служба народного депутата Надії Савченко оприлюднила її фотографії й стверджує, що вона сьогодні перебуває у французькому Стразбурзi. На завтра, 13 березня, її викликають на допит до СБУ в Києві.

"Триває робоча поїздка в Європейський парламент у Стразбурзi, де відбувається парламентська сесiя. Основною темою зустрічей з європарламентарями голови ПП "Громадсько-політична платформа Надії Савченко", народного депутата Надії Савченко є визволення українських політв’язнів в РФ і полонених на окупованих територіях", - ідеться в повідомленні прес-служби на сторінці нардепа у Facebook.

Згодом Савченко особисто дописала в соцмережі: "Заслуховування звiту Генерального Секретаря Ради Європи з питань порушення прав людини в Туреччині. Також було пiднято питання порушення прав людини на окупованих Росією територіях України та анексованому Криму. Пан Ягланд висловив думку що Росiйська Федерація може втратити право участi та голосу в мiжнародних iнституцiях через вiдмову нею виконувати судовi рiшення Мiжнародного Стразбургського Суду з прав людини".

Раніше прес-секретар Савченко зазначала, що депутат перебуває на конференції ПАРЄ, де обговорює питання звільнення українських заручників у Росії. Тому вона не отримала повістку СБУ для допиту щодо підготовки теракту Володимиром Рубаном. Водночас віце-президент ПАРЄ і голова української делегації Володимир Ар'єв повідомив, що Савченко не запрошували на низку заходів Парламентської асамблеї Ради Європи, її також не було на сьогоднішньому засіданні.

Сестра Надії Віра Савченко повідомила, що депутат завчасно попередила і подала відповідні заяви про відрядження до апарату Верховної Ради. Однак каже вона про Страсбург, а не Париж, де відбуваються засідання.

"Надія Савченко за тиждень до апарату ВР подала заяву про відрядження до Страсбургу, на сесію, що розпочнеться сьогодні о 18:00 (питання політв'язнів). А завтра там робочий день і низка зустрічей. Тобто фізично вона у вівторок буде там. Про це заздалегідь було повідомлено. Те, що "керманичі та очільники" використовують цю ситуацію, щоб звинуватити її "у втечі за кордон", - це їхні методи. Виклик на допит ніхто, до речі, не отримував", - заявила Віра Савченко у Facebook.

Нагадаємо, Служба безпеки України викликала на допит депутата Надію Савченко у справі щодо підготовки теракту в центрі Києва терористами ОРДЛО і зокрема українським "переговорником" Володимиром Рубаном.

Залиште свій коментар

Вибір редакції