На допомогу українським полоненим морякам зібрали майже 400 тисяч рублів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Волонтери передали в московські СІЗО посилки для всіх військовослужбовців.

3 грудня волонтери передали 24 посилки для українських моряків, які утримуються в московських СІЗО "Лефортово" і "Матроська Тиша". На допомогу військовополоненим станом на вечір понеділка зібрали більше 394 тисяч російських рублів (167 тисяч гривень).

Про це повідомила журналістка Вікторія Івлєва.

ОПЕРАЦИЯ «ЛЮБОВЬ + СОЛИДАРНОСТЬ» Двадцать четыре передачи украинским морякам ушли сегодня в СИЗО Лефортово и СИЗО...

Опубліковано Викторією Ивлевою Понеділок, 3 грудня 2018 р.

У посилках для моряків - продукти харчування, чай, кава, ручки, папір і конверти з марками до України. Деякі продукти в СІЗО не прийняли, волонтери передадуть їх організації, що допомагає безпритульним.

Також морякам передали листи від батьків.

Івлєва відзначила вчинок кримських татар, які вранці 3 грудня привезли морякам продукти, одяг і взуття, проїхавши на машинах 1750 км з Криму до Москви.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому, за даними української влади, поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон.

Згодом так звані суди в анексованому Криму заарештували їх на два місяці. Після цього моряків доправили до СІЗО у Москві. Всіх їх звинувачують у начебто незаконному перетині російського кордону.

ВідеоУкраїнський омбудсмен домагається зустрічі із полоненими українськими моряками

У Москві кримські татари привезли на власних машинах і передали у СІЗО Лефортово продукти та одяг, гроші, на які минулого тижня збирала чи не вся Україна. Домогтися зустрічі із нашими бранцями намагається український омбудсмен Людмила Денісова. Вона має провести перемови з російською уповноваженою з прав людини Тетяною Москальковою.

Український омбудсмен домагається зустрічі із полоненими українськими моряками

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції