Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На другий термін: хто з нардепів переобирається до Ради за мажоритаркою

Низка депутатів залишаться у парламенті завдяки довірі виборців у своїх округах.

Кілька народних обранців парламенту попереднього скликання збережуть свої крісла після дострокових виборів 21 липня. Про це свідчать попередні проміжні результати підрахунку голосів на низці одномандатних виборчих округів України

Так, хороші шанси на повторну каденцію є в Олександра Гереги, який на 192-му окрузі в Хмельницькій області випереджає конкурента майже вдвічі. Подібно до Гереги самовисуванцем перемагає Олесь Довгий – його 102-й округ розташований на Кіровоградщині. Там за чинного нардепа проголосували майже кожен другий із тих, хто прийшов на дільниці – відповідно, відрив від другого місця наразі на виглядще більш солідним.

Фотогалерея Як голосують українці на виборах до Ради (12 фото)

Потужний проміжний результат демонструє також Андрій Деркач у 159-му виборчому окрузі в Сумській області. Його перевага над найближчим переслідувачем також подвійна. В усіх трьох випадках із нардепами конкурували представники партії "Слуга народу", але найімовірніше – поступилися в цій боротьбі.

Крім того, непогані шанси на переобрання зберігають Віктор Бондар, Сергій Рудик і Олександр Фельман, однак їх перевага над опонентами не є такою відчутною. Тож на цих округах іще можливі сюрпризи в остаточному підрахунку голосів виборців.

ВідеоГречка не в тренді: які способи підкупу виборців використали кандидати

Поліція і комітет виборців України зафіксували незвичні спроби підкупити українців. Найбільш винахідливими були мажоритарники, але й партії намагались не відставати. Про арсенал політичної спокуси – далі в сюжеті.  

Гречка не в тренді: які способи підкупу виборців використали кандидати

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду XVIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь".

Залиште свій коментар

Вибір редакції