На інавгурацію до Зеленського приїдуть п’ять президентів країн Європи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російську делегацію на урочистості не запрошували.

На інавгурацію Володимира Зеленського приїдуть президенти країн Балтії, а також Угорщини та Грузії.

Про це журналістам повідомила речниця МЗС Катерина Зеленко, передає УНІАН.

"Станом на зараз МЗС отримано підтвердження щодо участі президентів країн Балтії, Грузії та Угорщини", - зазначила вона.

Окрім цього, до України на урочистості приїдуть прем’єр-міністр Молдови Павел Філіп та віце-прем’єр-міністр Словаччини Ріхард Раші.

Зеленко також наголосила, що російську делегацію на інавгурацію не запрошували.

Нагадаємо, Верховна Рада України призначила дату інавгурації Володимира Зеленського на 20 травня. За традицією, вона відбувається у сесійній залі парламенту. У команді Зеленського повідомили, що інавгурація відбудеться о 10:00.

Сам обраний президент раніше наполягав на іншій даті – 19 травня. У його команді призначеною датою не задоволені: мовляв, це спричинить низку труднощів для киян та іноземних делегацій, яких би не було у вихідний день.

ВідеоІнавгурація Зеленського – що прогнозують астрологи

Вже цього понеділка новообраний президент Володимир Зеленський складе присягу та отримає президентську булаву. Дискусії щодо дати інавгурації тривали кілька тижнів. Спершу домовлялися про 19, а затвердили 20 травня. Та чи вгадали із датою і що принесе вона для України і самого гаранта? Про магію чисел – дивіться просто зараз у Сніданку.  

Інавгурація Зеленського – що прогнозують астрологи

Залиште свій коментар

Вибір редакції