На карті світу немає точки, недосяжної для хворобливих амбіцій Росії - Порошенко

Глава держави наголосив, що імперія не змінилася.

На карті світу немає такої точки, яка була б недосяжною для хворобливих геополітичних російських амбіцій. Про це заявляє президент України Петро Порошенко, передає УНІАН.

"Що гарантує нам неповторення трагічних сторінок історії, що гарантує, що ми добре вивчили і засвоїли уроки минулого? Гарантує це нам лише державна незалежність України. Цей вибір був зроблений українським народом майже 25 років тому", - сказав він під час урочистих зборів у Центральному будинку офіцерів ЗСУ з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

"А от імперія не змінилася, і доказом того є і анексія Криму, і агресія на сході нашої держави, і бомбардування російськими винищувачами, бомбардувальниками мирних кварталів у Сирії. І лише уявімо собі - якби ми рішуче не порвали з Росією в 1991 році, хіба сьогодні наші діти не мусили б виконувати так званий інтернаціональний обов'язок у Сирії та в інших країнах Близького Сходу чи десь іще. Бо нема на карті світу такої точки, яка була би недосяжною для хворобливих геополітичних російських амбіцій", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, у Мюнхені на конференції з питань безпеки Порошенко звинуватив президента Росії Володимира Путіна у агресії в Україні та ігноруванні будь-яких як європейських, так і людських цінностей. "Ізоляціонізм, нетерпимість, неповага до прав людини - це альтернативна Європа, яка має сьогодні свого лідера - Володимира Путіна",  - заявив Порошенко, пояснивши, що це, своєю чергою, є "демонстрацією того, що ми з РФ живемо начебто в різних, паралельних реальностях, всесвітах".

Новою холодною війною пригрозила Москва Заходу

Таку заяву зробив сьогодні на безпековій конференції в Мюнхені прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведев. Натомість президент України Петро Порошенко закликав Захід не обманюватися стосовно готовності Москви до діалогу за рахунок інтересів України. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: