На карті світу немає точки, недосяжної для хворобливих амбіцій Росії - Порошенко

Глава держави наголосив, що імперія не змінилася.

На карті світу немає такої точки, яка була б недосяжною для хворобливих геополітичних російських амбіцій. Про це заявляє президент України Петро Порошенко, передає УНІАН.

"Що гарантує нам неповторення трагічних сторінок історії, що гарантує, що ми добре вивчили і засвоїли уроки минулого? Гарантує це нам лише державна незалежність України. Цей вибір був зроблений українським народом майже 25 років тому", - сказав він під час урочистих зборів у Центральному будинку офіцерів ЗСУ з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

"А от імперія не змінилася, і доказом того є і анексія Криму, і агресія на сході нашої держави, і бомбардування російськими винищувачами, бомбардувальниками мирних кварталів у Сирії. І лише уявімо собі - якби ми рішуче не порвали з Росією в 1991 році, хіба сьогодні наші діти не мусили б виконувати так званий інтернаціональний обов'язок у Сирії та в інших країнах Близького Сходу чи десь іще. Бо нема на карті світу такої точки, яка була би недосяжною для хворобливих геополітичних російських амбіцій", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, у Мюнхені на конференції з питань безпеки Порошенко звинуватив президента Росії Володимира Путіна у агресії в Україні та ігноруванні будь-яких як європейських, так і людських цінностей. "Ізоляціонізм, нетерпимість, неповага до прав людини - це альтернативна Європа, яка має сьогодні свого лідера - Володимира Путіна",  - заявив Порошенко, пояснивши, що це, своєю чергою, є "демонстрацією того, що ми з РФ живемо начебто в різних, паралельних реальностях, всесвітах".

ВідеоНовою холодною війною пригрозила Москва Заходу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: