На Київщині будуть голосувати за допомогою рекордного метрового виборчого бюлетеня

Дата публікації
Перегляди
4396
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Київщині будуть голосувати за допомогою рекордного метрового виборчого бюлетеня

Рекордний бюлетень на 16 копійок дорожчий за коротший

Сімдесят людей хочуть стати народними депутатами.

Метр - така довжина рекордного для України виборчого бюлетеня. Його отримають кияни, які 15 грудня прийдуть на дільниці голосувати за свого обранця у Верховній Раді. Довибори відбуваються у п'яти округах України, але "простирадла" є тільки у двох, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Голова поліграфкомбінату Україна Максим Степанов учора представив метровий виборчий бюлетень. Він найбільший для нашої країни – і за довжиною, і за кількістю кандидатів. Сімдесят людей хочу стати нардепами після голосування у виборчому окрузі Шевченківського району міста Києва.

Виробничі лінії перебувають у повній потужності. Бо вже в суботу 175 тисяч довжелезних бюлетенів мають бути здані. Тут упевнені, що справляться, бо упоралися з попереднім рекордом. Півтора року тому, у Білій церкві було 90 сантиметрів, але тоді помістилося тільки 39 кандидатів. Сьогодні список є набагато щільнішим: якщо якась бабуся прийде на виборчу дільницю без окулярів, будуть проблеми.

Який вигляд матимуть ці папірці після транспортування, голосування і підрахунку в ЦВК мало переймаються. Мовляв, товарний вигляд значення не має. Але метровий бюлетень на 16 копійок дорожчий, ніж коротший на десять сантиметрів. ЦВК просила кандидатів не доводити до рекорду і зберегти бюджетні гроші. Комісія просить кандидатів тверезо оцінювати свої шанси на перемогу у виборах і приймати відповідне рішення щодо доцільності подальшого балотування.

В окрузі № 94, що на Київщині, прохання ЦВК почули: із реєстрації знялися аж 47 кандидатів. Утім, 38 лишилися і їм виділили дев'яностосантиметровий бюлетень. А от у столиці ласі випробувати депутатську долю, не відступили.

Нагадаємо, що за розмови про політику на дільниці можуть оштрафувати на 500 грн

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко.

Виборчий бюлетень України став рекордної довжини

Виборчий бюлетень України став рекордної довжини
Наступна публікація