Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "Лікарню майбутнього" Ющенка були виділені десятки мільйонів і їх всі розікрали - Москаль

Очільник Закарпаття опублікував відповідний документ.

Олігархи та опозиціонери періоду екс-президента Віктора Ющенка перераховували на "Лікарню майбутнього" десятки мільйонів доларів, які банально розікрали". Про це заявив глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

"Оприлюднюю перший документ щодо політичної корупції президента Віктора Ющенка. Надаю для ознайомлення громадськості та Національному антикорупційному бюро України узагальнену інформацію про фінансування "Лікарні майбутнього" крупним бізнесом, тодішніми опозиційними політиками та різними фондами", - йдеться у повідомленні Москаля.

"Загальна сума отриманих грошей – 44,5 мільйони доларів і понад 17 мільйонів гривень (у період правління Ющенка курс гривні до долара був спочатку 5, а потім 8 грн)", - наголошує він.

Москаль

Водночас за його словами, крім цих благодійників, була маса інших, у тому числі простих громадян, які загалом теж внесли величезну суму грошей на будівництво розрекламованої Ющенком дитячої лікарні. "У результаті немає ні лікарні, ні грошей", - зазначає очільник Закарпаття.

"Як юрист я оцінюю ці "благодійні внески" як хабар Президенту України. За який у будь-якій правовій державі екс-президент був би притягнутий до кримінальної відповідальності й засуджений. В Україні Ющенко по закону Савченко навіть уже б вийшов на волю", - додав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції