Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Луганщину в'їхала колона бронетехніки під прапорами Росії - очевидці

Бойова техніка мала на броні маркування Збройних сил РФ.

У Луганську область у суботу, 12 липня, близько 12.00, через державний кордон в'їхала велика колона бронетехніки під прапорами Росії.

Про це Уніан розповів голова громадської організації Громадянська ініціатива "Права справа" Дмитро Снегірьов, який запевнив, що дану інформацію йому передають безпосередньо з місць події члени його громадської організації і місцеві жителі.

За словами очевидців, "близько 12:00 через Суходольськ пройшла з боку кордону велика колона бронетехніки з відповідним маркуванням Збройних сил РФ на броні і під російськими прапорами, причому танки нової модифікації".

Снегірьов зазначив, що місцеві жителі також повідомили, що ця колона розділилася на дві частини: одна поїхала у напрямку Свердловськ-Ізваріне, інша – у бік Луганська.

Очевидці також повідомляють, що в колоні є "кілька вантажівок з живою силою".

Снегірьов наголосив, що "ніхто вже не приховує, звідки прибуває до України військова техніка і бойовики, які приїжджають воювати на боці терористів".

Водночас спікер інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко, відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу 12 липня заявив, що на даний момент немає інформації про перетин колонами російської техніки українсько-російського кордону.

Як повідомлялося раніше, авіація України переведена в готовність №1 після обстрілів бойовиками військових з установок "Град". Терористи вели точний обстріл зі сторони РФ, тож військові припускають, що їм допомогли із наводкою на координати розташування сил АТО біля Зеленопілля.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції