Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині мітинг Порошенка закидали димовими шашками

У "Європейській солідарності" вважають це спробою зриву зустрічі з виборцями.

У місті Стрий Львівської області під час виступу колишнього президента Петра Порошенка в натовпі запалили димові шашки. Речник експрезидента Святослав Цеголко назвав такі дії провокацією.

Стрий. Найняті провокатори кинули димові шашки, намагаючись зірвати зустріч президента Петра Порошенка з громадою. Дві...

Опубліковано Святославом Цеголком Вівторок, 25 червня 2019 р.

"Найняті провокатори кинули димові шашки, намагаючись зірвати зустріч Петра Порошенка з громадою. Дві характерні речі: один з провокаторів російськомовний; шашки кинули під час заяви Порошенка щодо спроб заборонити Українську Церкву", - наголосив Цеголко у Facebook.

Гостинний Стрий сьогодні зустрів по-особливому тепло. Дякую за ваші відкриті серця. Ви – неймовірні!

Опубліковано Петром Порошенком Вівторок, 25 червня 2019 р.

Водночас на сторінці самого Порошенка в тій же соцмережі про інцидент немає ані слова, а зустріч у Стрию описується винятково в позитивному тоні.

Як повідомлялося, раніше Порошенко назвав головними опонентами "Європейської солідарності" на дострокових парламентських виборах "Опозиційну платформу" та "Опозиційний блок". Політик пообіцяв потіснити опонентів із їх рейтингових позицій. "Ми не дамо їм посісти друге місце, на яке вони розраховують", - заявив він.

Відео Порошенко з дружиною прийшов до ЦВК подавати документи на парламентські вибори

Загалом у "Європейській солідарності" 100 кандидатів за списком та 138 по мажоритарних округах. Політсила Порошенка реєструється у передостанній день подачі документів, проте станом на зараз, окрім ЄС, до ЦВК дійшли лише сім партій.

Порошенко з дружиною прийшов до ЦВК подавати документи на парламентські вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції