На Майдані введуть "сухий закон" і заборонять фотографуватися з ростовими ляльками

На Майдані введуть "сухий закон" і заборонять фотографуватися з ростовими ляльками

Сотник Майдану Микола Бондар пообіцяв знову ввести "сухий закон" у центрі столиці / Фото: gbgalsgallery.com

У центрі столиці знову хочуть ввести жорстку дисципліну.

У наметовому містечку на Майдані в Києві знову вводять "сухий закон" - палатки перевірятимуть увечері та вранці. Також на територію не пускатимуть нетверезих і хочуть заборонити продаж спиртного в торгових точках на Майдані Незалежності.

Про це сьогодні під час народного віча заявив сотник 4-ї (козацької) сотні Майдану Микола Бондар, пише "Інтерфакс-Україна". Крім того, майданівці хочуть заборонити перебувати в центрі столиці біля Монументу Незалежності України аніматорам, котрі пропонують перехожим сфотографуватися з ростовими ляльками чи живими птахами. Пояснюють свої дії тим, що гріх розважатися на тому місці, де вбивали людей.

Крім того, Майдан зажадав заслухати наступної неділі, 8 червня, звіт уряду за перші 100 днів роботи.

Нагадаємо, "сухий закон" ввели на Майдані ще на початку масових протестів у центрі столиці. А вже після кривавих подій наприкінці лютого та втечі з України екс-президента Віктора Януковича дисципліну на Майдані перестали контролювати. Тож тих, хто зостався там у палатках, а також перехожих можна було бачити п'яними на Майдані. Багато людей скаржилися, що на місці розстрілу мітингувальників вештаються чоловіки "під мухою".

Повʼязані теми:

Наступна публікація