Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На молитовний сніданок до Трампа вирушили кілька десятків нардепів і цим паралізували Раду

У середу спікер достроково закрив засідання, бо парламент не міг нічого ухвалити.

Народні депутати полетіли до Вашингтона на традиційний щорічний молитовний сніданок за участі президента США. Скільки саме достеменно невідомо, але в кулуарах називають цифру близько трьох десятків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цього виявилося цілком достатньо, щоби робота Верховної Ради зупинилася: попри те, ще зареєструвалися понад 300 депутатів, у сесійній залі було напівпорожньо, а голосів не вистачило навіть на питання ратифікації міжнародних документів, які зазвичай проходять найлегше. Спікер Андрій Парубій не дотягнув до перерви і закрив засідання ще до опівдня.

ВідеоБлизько 30 нардепів полетіли на молитовний сніданок за участі президента США

Цього виявилося цілком достатньо, щоби робота у Верховній Раді стала. Попри те, ще зареєструвалися понад три сотні депутатів, у сесійній залі було напівпорожньо. Голосів не вистачило навіть на питання ратифікації міжнародних документів, які зазвичай проходять найлегше. Спікер Андрій Парубій не дотягнув до перерви і закрив засідання ще до опівдня.

Близько 30 нардепів полетіли на молитовний сніданок за участі президента США

У четвер ситуація може бути ще складнішою, бо це день голосування, а учасники молитовного сніданку не встигнуть повернутися на нього. Запрошення на цей захід нардепи отримують через лобі в протестантських церквах, а сніданок вони розглядають не як суто релігійний захід, а як можливість зустрітися з американськими політиками, які беруть у ньому участь. Окрім безкоштовних запрошень, є можливість купити місце за столиком. Неофіційно говорять, що вхідний квиток може коштувати близько 25 тисяч доларів.

Попри зірвану роботу парламенту, в Раді знайшлися депутати, котрі підтримали закордонний вояж. "Це такий гарний, я би сказала, неформальний, але все-таки політичний діалог, який можна в рамках цього президентського молитовного сніданку провести", - пояснила відсутність колег нардеп від БПП Оксана Білозір. Натомість лідер фракції "Народного фронту" Максим Бурбак пріоритети розставив інакше. "Я вважаю, що наше робоче місце тут. Представництво нашої фракції – найпотужнішої – буде найменше там", - заявив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції